סל הקניות

סגור

איך הגעתי לפה?

renestudio - רני כספי תכשיטים

זרמתי. אמרתי יותר "כן" מאשר "לא", העזתי, התנסיתי, וככה הגעתי לפה. 

אולי זה משבר/מפנה אמצע החיים, אולי זו העובדה שאמא ואבא שלי נהרגו בתאונת דרכים כשהייתי בת 25 והתת-מודע שלי התעורר פתאום וקורא לי "לטרוף את החיים ולנצל כל רגע", אולי זה שילוב של שניהם שהביא אותי לפה... 

אם גם את (או אתה) הגעת לפה, כנראה שהרגשת פה את הייחודיות והרגש שרציתי להכניס באתר וביצירות שלי בכלל. 

ביום בהיר אחד (את האמת, יום חורפי... אבל ככה זה נשמע יותר נעים), בעודי יושבת על כיסאי כמנהלת לשכת מנכ"ל בחברה גדולה ומנסה לאתר סדנת גיבוש איכותית לנשים, אני מתבייתת על סדנת תכשיטים ועל תמונה אחת שמושכת לי את העין ועושה לי מעין כיווץ בלב - פתאום בלי הרבה מחשבה, בהרבה ספונטניות שלא אופיינית לי ובטון ילדותי והחלטי, אני אומרת לחברתי בעבודה "בא לי חוג תכשיטים!" 

מאיפה זה הגיע?? בחיים לא ראיתי את עצמי כיצירתית, מעולם לא היה לי תחביב ששאב את זמני, וממש כמו הארה באמצע החיים זה נחת עליי! 

תוך כמה ימים כבר מצאתי את עצמי בחוג תכשיטים אצל רחלי דרורמרחפת אי שם על עננים רכים וחדשים שלא הכרתי, ובלילות האצבעות היו מדגדגות לי מרוב שרצו ליצור, לעצב, להשחיל, לחבר.  

שם התחילו חיים חדשים, מרעננים וספונטניים בשבילי. כל הצעה ובקשה שנקראה בדרכי - זרמתי איתה: 

חברות הציעו לי לקנות חומרים ולהתחיל להכין בבית - זרמתי. 

שכנות הציעו לי לקיים מכירה בביתי - זרמתי.  

מכרים הציעו לי לחבור לשיתופי פעולה - זרמתי. 

חברי מושב הציעו לי לקיים ירידי מכירות - זרמתי. 

פרסומת ברדיו הציעה לי קורס מעוף ליזמים עסקיים - זרמתי. 

מעוף הציעו לי ייעוץ עסקי אישי - זרמתי. 

עם הכל זרמתי ורק הרווחתי וגדלתי מעצם כך. 

גם עם סגנונות היצירה זרמתי - בכל שיעור התנסיתי בסגנון אחר, ומאוד נהניתי מהעובדה שאני לא ננעלת על סגנון אחד, אם בעיצוב ואם בצורפות. דבר אחד שכן היה קבוע - העובדה שאני מייצרת רק יצירה אחת מכל תכשיט, one piece. מי שעונד/ת את היצירה יודע/ת שרק לה/ו יש כזו! 

מפה לשם, מצאתי את עצמי עוזבת עבודה יציבה, קבועה ומהנה ויוצאת לעצמאות אל הלא-נודע. אני המרובעת, המקובעת, מזל שור עם 2 רגליים על הקרקע - יוצאת לעצמאות בלי הרבה תכנון... 

וגם פה חוסר התכנון הביא אותי למחוזות נפלאים: 

ביקשו ממני לקיים סדנת תכשיטים לקבוצת חברות - זרמתי. וואוו כמה כיף שזרמתי! הכנסתי פן אישי וייחודי לסדנא שמתאים רק לקבוצות נשים שמכירות זו את זו, סדנא אינטימית ומרגשת, כי אני אוהבת להכניס ייחודיות בכל מה שאני מייצרת. 

בעלי הציע לי להקים סטודיו לעבוד בו - זרמתי! ואני מברכת על כך כל יום מחדש. 

מברכת על שנה מהפכנית שעברתי, ונהנית מכל רגע של התנסות, מכל היכרות חדשה, מכל פרגון של לקוח/ה, מכל מחמאה של הסביבה, מכל לקוחה שמראה לי תמונה של חברה ואני מצליחה לקלוע בול לטעם שלה!  

ובכלל - נהנית מעצם העובדה שאני שלמה עם החוויה הזו של להיות עצמאית ולהיות מאוהבת בעשייה, יצירה ואפשרות לרגש אתכן ואתכם עם תכשיט שנוצר במיוחד בשבילכן/ם.  

מאחר ואני דוגלת ביחס אישי, אשמח להכיר גם אותך ולהתאים לך תכשיט שהוא רק שלך! 

תודה שאפשרת לי להציג את עצמי 😊